Şanlıurfa
Açık
37°C
Şanlıurfa
37°C
Açık
Pazar Açık
38°C
Pazartesi Açık
40°C
Salı Açık
39°C
Çarşamba Açık
38°C
Bozova’da “Bozova’yı Seviyoruz, Kirletmiyoruz” sloganıyla başlatılan temizlik kampanyası, geniş katılımla gerçekleştirildi. Belediye eş başkanları, belediye meclis üyeleri ve belediye çalışanları, cadde ve sokaklarda çöp toplayarak çevre temizliği çalışmalarına katıldılar.
Temizlik kampanyasına, Dem Parti ilçe eş başkanları ve yöneticileri de destek verdi. Eş başkanlarla birlikte caddelerde çöp toplayan parti yetkilileri, daha temiz bir Bozova için el birliğiyle çalıştılar. Bu kampanya, Bozova’da çevre bilincini artırmayı ve temiz bir çevre için toplumsal farkındalık yaratmayı hedefliyor.
Katılımcılar, çevre temizliğinin önemine vurgu yaparak bu tür etkinliklerin devam edeceği belirttildi.