Şanlıurfa
Açık
38°C
Şanlıurfa
38°C
Açık
Cumartesi Açık
37°C
Pazar Açık
38°C
Pazartesi Açık
40°C
Salı Açık
39°C
Reyhanlı Sporkulübü’ nü 2-1 mağlup eden Viranşehir Belediyespor, şampiyonluk yolunda önemli bir adım attı.
Taraftarın coşkusuyla oynanan maç, Viranşehir İlçe Stadyumu’nda gerçekleşti. Belediye Eş Başkanları Serhat Dicle İnan ve Bedriye Yorgun, birçok taraftarla birlikte mücadeleyi izledi.
Maç sonunda teknik ekip ve futbolcuları tebrik eden eş başkanlar, galibiyeti birlikte kutladılar. Viranşehir Belediyespor’un zaferi, taraftarın desteğiyle daha da anlam kazandı.
Bu önemli galibiyet, takımın şampiyonluk yolundaki motivasyonunu artırdı.