Şanlıurfa
Açık
37°C
Şanlıurfa
37°C
Açık
Pazar Açık
38°C
Pazartesi Açık
40°C
Salı Açık
39°C
Çarşamba Açık
38°C
Şanlıurfa Karaköprü ilçesinin yeni Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, bugün mazbatasını alarak resmen göreve başladı. Belediye binasında düzenlenen törende basın mensuplarıyla bir araya gelen Çiftçi, tebrikleri kabul etti.
Çiftçi, yaptığı açıklamada, halkın güvenine layık olmak için gece gündüz çalışacaklarını belirtti. Yerel halkın beklentilerine cevap vereceklerini ve ilçenin gelişimine katkı sağlayacaklarını vurguladı.
Çiftçi, Karaköprü’nün potansiyelini ortaya çıkaracaklarını ve hizmetlerini adalet ve şeffaflıkla sunacaklarını sözlerine ekledi. Yeni dönemde ilçenin daha da refah ve kalkınmış bir yapıya kavuşması hedefleniyor.